Het in dozen doen Info: Het In dozen doen van het Verlies van James McGirt Jr Regroups After Eerste Nieuws - © Saddo Boxing.com
Het in dozen doen Info:Het In dozen doen van 
het Verlies van James McGirt Jr Regroups After Eerste Nieuws

































In dozen doend Forum
In dozen doend Forum:

Hoe heeft een strijd van Roy Jones Jr Vs Marvin Hagler beëindigd
Valuev-Ruiz II
Re-Gelete op enkel Jones versus Ruiz... Interessant lildetail
Waar Kasim Ouma?? is
Het contract Calderon versus Cazares wordt ll gedaan........
Carlos Baldomir is het terugkomen?
Marlon Starling versus Winky Wright P4P wie is beter?
Taylor versus Kessler
Ging vandaag een kleine mijlsteen zelf over
De Donkere Zijvraag van het Broodje van de Alliantie





Engels Duits Spaans Frans Italiaans Portugees Russisch Japans Koreaans Chinees Nederlands Grieks
Sluit aan me vandaag bij Onze Bezige In dozen doende Raad van het Bericht
Waar de in dozen doende ventilators een stem hebben
Het in dozen doen Bespreking | Vraag de Trainer | Voorspellingen | het Britse In dozen doen | Van Onderwerp | Tijdschema | MMA

Het in dozen doen Nieuws

Het in dozen doen Info: Het Eerste Verlies van James McGirt Jr Regroups After

Door Pers 26 April, 2008 In dozen te doen Alle Persmededelingen

Daar niets die in het in dozen doen van die dan het eerste proverlies van een heet vooruitzicht, vooral voor iemand zoals James McGirt verwoest, Jr., 18-1 (9), de waarvan laatste naam alleen tegenstanders maakt beter presteren. McGirt leden aan zijn eerste tegenslag 11 April toen een andere zoon van een vroegere wereldkampioen, Carlos de "Suiker van de Baby" DeLeon, Jr, 20-2-2 (12), James in de zevende ronde van hun mede-eigenschap ShoBox tegenhield.

DeLeon werd gevloerd door McGirt aan het eind van de zesde ronde, maar hij kreeg aan zijn voeten vlak vóór de geklonken klok. "Toen ik hem liet vallen, in plaats van het luisteren aan mijn vader [ hoofdtrainer" Vriend "McGirt ], werd ik achteloos," James verklaarde.

"Ik had hem maar liet vallen mijn rechterkant en werd gevangen. Mijn benen waren een weinig wobbly, maar ik was pijnlijker dan om het even wat die onderaan voor het eerst in mijn carrière heeft geklopt. Ik dacht dat ik het maar gekregen klap met een uppercut kon behandelen. Ik probeerde om het te wachten uit, het hopen he'd geworden vermoeid ponsen, maar ik was ponsen geen rug en ref hield de strijd tegen.

Het "hardste ding in de wereld moet uw eerste verlies nemen. Ik weet nog dat ik een someday wereldkampioen ga zijn. Dit maakt deel uit van de het leren ervaring. Geen verontschuldigingen. Ik zou moeten geluisterd hebben en in dozen doen. Het is een harde pil aan ondiep. Ik wil een rematch, maar ik weet het niet rechtsweg zal gebeuren. Ik zal niet aan slaap bij nacht kunnen tenzij ik hem één meer tijd."bestrijd

McGirt's leed de vader, 2-tijd wereldkampioen "Vriend," aan zijn eerste proverlies in zijn 30ste strijd, als mededinger van Nr. 1 in de wereld, aan Warren Frankie door 10-rond besluit. "ik waarschuwde vorig jaar James dat hij zijn rechterkant teveel liet vallen," genoteerde Vriend. "U kunt om het even wat voor verleend nemen niet. Zodra hij de andere kerel neerhaalde, dacht James dat hij hem had, maar hij werd gevangen door die linkerhaak. Het is een grote het leren ervaring.

"Ik sprak aan Roy Jones. Hij zei minstens het nu gebeurde of hij zou gehouden hebben doend het en nu hij zal luisteren. James kan flamboyant hebben niet, ontspannen houding als deed hij in basketbal. Op het hof zou hij nonchalant kunnen zijn, opzichtig, maar u kunt dat in de ring doen niet.

"Zij proberen altijd om de zoon en Vriend McGirt te slaan van de Vriend McGirt's. Op een manier ben ik blij het gebeurde. Het gaat een goede het leren ervaring voor James zijn. Ik vertelde hem hij zou moeten DeLeon voor de activeringsvraag danken omdat hij lui werd.

"Zeker, het een harde te slikken pil is. Ik zag de stempel hem raken en ik kan het als een beeld in mijn mening nog visualiseren. Die nacht, James werd een mens, en niet alleen in de ring. Nemend niets vanaf DeLeon, had James de strijd en zou moeten gewonnen hebben. Nu moet zich hij het zetten achter hem en vooruit bewegen.

"Na een eerste verlies, wordt u of een betere vechter, of krijgt uit het spel. Ogen van James werden geopend. U kunt doen niet wat hij in basketbal, niet in deze zaken deed, en nu hij begrijpt. Wat zal hij van hier doet bepalen wat hij in het in dozen doen."is

McGirt kunnen comfortabeler geweest zijn makend gewicht en vechtend als super middleweight, maar het plan moet voor hem zich langzaam terug naar de middleweightafdeling bewegen. "Zijn tegenstanders bij super middleweight zijn te groot," McGirt's de manager Dennis Witherow verklaarde. "Ik sprak met Vriend na de strijd en wij zijn het ermee eens dat James als middleweight moet vechten.

"Zij wegen-in het zelfde gewicht maar in de strijd, het verschil in hun gewicht maakten een groot verschil. Hij zal bij 162-163 in zijn volgende strijd, hopelijk in Juli vechten. Wij gaan door, achteruit kijkend niet. Het verlies maakt deel uit van het leerproces, een buil in de weg. Hij werd gevangen en dat enkel een deel van het spel."

De vriend voegde toe, de "Laatste twee dagen [ voorafgaand aan de strijd ] enkel schaduw-in dozen gedane James. Hij liep niet of leidde, at net alvorens binnen weeg, en kwam binnen bij 166 op. Hij zal geen probleem hebben dat 163 maakt. Wij zagen hoe kleine James [ 166-167 pond in de strijd ] in vergelijking met DeLeon [ tussen 180-185 pond ] en zelfs [ Jason ] Naugler was. James zal als middleweight."vechten


(1) commentaren | Voeg uw commentaren toe

Klik om meer in dozen doende artikelen te lezen door Pers In dozen te doen


Bespreek in In dozen doend Forum | Verzend naar een vriend.

Verwante In dozen doende Artikelen...


De in dozen doende Markeringen van het Nieuws: , , , , ,


Maak Saddo In dozen doend uw homepage

 
Web Saddoboxing.com

De in dozen doende Archieven van het Nieuws

De in dozen doende Draad van het Nieuws

Alle het In dozen doen Nieuws van de Draad


Gewilde schrijvers



Het In dozen doende Personeel van Saddo
Eigenaar/Webmaster: Saddo
De Redacteur van het nieuws: Curtis McCormick
Hulp Redacteurs:

Het noorden & Zuid-Amerika Daxx Kahn
Europa & Afrika Jane Warburton
Azië & Australië Jim Everett
De Verrichtingen Belangrijkste Jim Everett van de Kust van het Oosten van de V.S.
Hogere Schrijver Lee Bellfield
De Schrijvers van de plaats: (De naam van de Klik om alles te bekijken wat het schrijverswerk)
  • Gerald Rice
  • James Oakley
  • Rhun Leeding
  • Mitchell Jakins
  • Andrew Wake
  • Rob Lewis
  • Allan Donnellan
  • Jose Espinoza
  • Michele Venturini
  • Ginamarie Russo
  • Richard Eberline
  • Danny Wilson
  • Bruce Dingo
  • Alejandro Tostado
  • Ricky Jones









  • Het in dozen doen Hompage | Het in dozen doen Nieuws | Video Klemmen | In dozen doend Forum | Boxers E-mail | In dozen doende Boeken | In dozen doende Affiches | Leer aan Doos | Geavanceerde het Vechten Methodes | Het in dozen doen Quiz | Het in dozen doen het Rangschikken | Het in dozen doen Programma | Het wedden Kansen | Boxers Verslagen | Veilingen | Pret en Spelen | Artikelen bij het In dozen doen | Het Nieuws van de wereld | Verdien Geld van uw Website | In dozen doend Materiaal

    Auteursrecht © het In dozen doen Saddo van 2000 - van 2008 - het In dozen doen van l van de Ontkenning