Factoren van James Turk Key de „die Oplopende markt“ 1/4 van Edel metalen - Stroom zullen drijven
let eerst op…let op tweede…
![]() |
| ![]() | ||
| ||||
![]() | ![]() | ![]() |
|
Waar de in dozen doende ventilators een stem hebben Het in dozen doen Bespreking | Vraag de Trainer | het Britse In dozen doen | Van Onderwerp | MMA Het in dozen doen Video's
|
|
![]() | ![]() | ||
|
Het in dozen doen Hompage | Het in dozen doen Nieuws | Video Klemmen | In dozen doend Forum | Het in dozen doen Downloads | Boksers E-mail | In dozen doende Boeken | In dozen doende Affiches | Leer aan Doos | Geavanceerde het Vechten Methodes | Het in dozen doen Quiz | Het in dozen doen het Rangschikken | Het in dozen doen Programma | Het wedden Kansen | De Verslagen van boksers | Veilingen | Pret en Spelen | Artikelen bij het In dozen doen | Het Nieuws van de wereld | Verdien Geld van uw Website | In dozen doend Materiaal Auteursrecht © het In dozen doen Saddo van 2000 - van 2009 - het In dozen doen van l van de Ontkenning | |||
![]() | ![]() | ![]() |
De inflatie zal hier toe te schrijven aan deflatie zijn die de groei van de goederenproductie blokkeert en activaprijzen valt die omhoog door een verouderende bevolking die op bezit speculeert werden gedreven en verplichte superfunds.this zal leiden tot veel meer boomers kwalificerend voor overheidspensioenen die skyroketed omhoog dit alleen jaar hebben. Wij allen weten dat de overheid inflatie boven deflatie verkiest aangezien het de last van financiële incompetentie met everyones koopkracht .cash is geen koning deelt wanneer gevoed de sleutels heeft.
In de recente jaren '70 was ik getuige aan de reusachtige stijging van zilver. Dit werd bewerkstelligd door inflatie, hoge rentevoeten en speculatie door de broers van de Jacht. Mijn vraag is dit: Als de wereld op een deflatoire wijze is niet de prijs van zilveren onderwerp aan vraag en aanbod is? Niet is de contant geldkoning? Als de inflatie met al dit govt het besteden komt, zal het niet een paar jaar onderaan de weg zijn. Niet komt iedereen dat speculeert op inflatie?
zoek op het Web naar alpha- zoeken van Jeremy siegel. goed artikel dat de prestatieslangere termijn toont.
in 2001, had u 45 ons van goud nodig om industriële dow te kopen jones. Vandaag, hebt u minder dan 8 ons van goud nodig om dow te kopen. Dow krijgt manier goedkoper de prijs vastgesteld van in goud, en zal waarschijnlijk a1 zijn: 1 verhouding bij de piek van het goud
wat was de prijs van goud in 1800, wat was de prijs van banden in 1800, en wat was de prijs van de effectenbeurs in 1800?
of koop Chinese voorraden. het goud doet om het even wat niet, creÃërt geen waarde over langdurig van tijd. ik krijg het argument van het drukgeld zodat veronderstel ik u sommige echte activa bezit. niet massaal overtuigd over het bezitten een. in tijd koopt het underperforms (bekijk bijvoorbeeld 200 jaar grafiek versus stks) en u nu na een 6 jaar stier mkt met een aantal stijgende mensen. ik zou voor keus maar slechts omdat zijn het maken nieuwe hoog en gelddruk stijgend zijn. ik zou een tightisheinde hebben. verkies stks/olie.
In 1800 dat ws de boete, maar de dollar niet de zelfde 5, 10 of 20 jaar van nu in 2009 waard zal zijn. Zo of gezet geld in goud of een vreemde valuta of één of andere andere opslag van waarde. Het goud is dat opslag van waarde.
kon u dit door het goud een betere investering dan zettend onder uw matras samenvatten te zeggen is? d.w.z. houdt het het koopkracht dan beter contant geld? zegt niets over hoe het versus niettemin het kopen stks of banden doet.
hey gouden insecten: als u $1 1800 in goud aanbrengt en brengen $1 in banden in 1800 en $1 in de V.S. stk hoeveel op de markt u vandaag zou hebben? het goud is een vreselijke investering op lange termijn. minstens gebaseerd op zeer op langere termijn. wie niettemin in deze markt kent.
Kent iedereen meer over gouden en zilveren meer dan M. Turk? Ik denk niet zo.
dank u! James is mijn held.
Ik registreerde het. De mensen verzonden me daar de audio. :)
Dank u af schuin genoeg want het posten dit ik was daar maar de bespreking van David Morgan miste, hoe u greep van deze opnamen?? kreeg? u bent voor het spel: -)
Meer Duimnagels:
E-mail Deze Video aan een Vriend